Bandeletky aneb stop odřeným stehnům

Mnoho žen v létě trápí pocení a podráždění stehen, které je způsobené třením nohou o sebe. Často se za tento palčivý problém stydí a snaží se s ním bojovat různými způsoby. Kromě deodorantů, pudrů a dalších „zaručených pomocníků“, může být řešením rezignace nosit slušivé šaty a sukně. Ani celoroční nošení legín, punčoch, nebo punčocháčů pod sukně není příliš šťastné řešení.  Paradoxně ani zhubnutí nemusí být dobrá volba, pokud se Vám tuk ztrácí spíše z jiných partií. Pokud nechcete sáhnout po opravdu radikálním (a velice nákladném) řešení – plastické operaci – vyzkoušejte produkt zvaný bandeletky (ochranné pásky na stehna).

V naší nabídce naleznete balení 2 ks bandaletek (bandeletek, bandelettes) tvořené krajkou v černé, nebo tělové verzi. Jedná se o pásky široké cca 15 cm tvořené jemnou elastickou krajkou, které jsou z vnitřní strany na okrajích opatřené dvěma řadami vrstev ze silikonu, díky kterým dobře drží na místě a nehrozí jejich sesunutí. Oblíbily si je ženy napříč všemi velikostmi – od XS/S až po 3XL/4XL.  Jistě Vás zaujme i jejich cena, která oproti konkurenční nabídce není zdaleka tak vysoká. Za kvalitu ručí výrobce punčochového zboží Gabriella. Jsou k dispozici ihned – zboží máme samozřejmě skladem.

main_GABOP509 main_GABOP509black 22701

Jako alternativa mohou dobře posloužit také kalhotky s obzvlášť dlouhou nohavičkou. K dispozici jsou bavlněné nohavičkové kalhotky Rona s nohavičkou zakončenou elastickou krajkou, nebo bezešvé nohavičkové kalhotky 080 z bavlny. K dostání jsou v bílé, béžové, nebo černé barvě. Vybrat si ale můžete také stahovací kalhotky s dlouhou nohavičkou, které navíc oblast stehen vymodelují a zkrášlí. Ke stahovacímu efektu dojde navíc také v oblasti bříška. Jedná se o modely Compacta a Relaxa.

wolbar-kalhotky-rona-bile-1 wolbar-compacta-kalhotky-bezove-1Relaxa_bezove-1