Legíny, bederní pásy, termo prádlo

Legíny

Jsou to upnuté kalhoty, které nemají patu a mohou být po kotníky nebo po kolena či lýtka. V poslední době se dostávají zpátky do módy.

Mohou být z různých materiálů, ale přidává se tam elastan, aby měly legíny nějakou pružnost a mohly dobře natáhnout. V dnešní době najdeme mnoho různých vzorů, velikosti, zdobení a proto je důležité vybrat si správného výrobce, aby nám legíny co nejdéle vydržely. Takovými výrobci mohou být Da Lafense, Italian Fashion nebo Bas Bleu.

 

IMG_6114 basbleu-activella

Bederní pásy

Bederní pásy mají několik hned několik funkcí dohromady. Kvalitní bederní pásy jsou určené k pocitu tepla, chrání ale má také módní funkci, kde může zakrýt zadní partii a opticky ji zeštíhlit. Existuje v mnoha barvách a velikostech a materiálech.  Jedním z důležitých výrobců je výrobce značky Winner.

5-in-1-pomara-czowy_1 5-in-1-bia-y_1

 

 

Pánské a dámské termo prádlo a oblečení

 

Každé kvalitní termoprádlo musí chránit před nepřípříznivým počasím a chladem, odsávat pot a oblečení musí být pohodlné. Různí výrobci zpracovávají termo oblečení z různých materiálů. Například firma Winner zpracovává ze směsi polyesteru a elastanu. Oblečení lze sehnat ve všech velikostech a člověk se může obléct od hlavy k patě. Dělají se termo kukly, termo čepice, termo spodní prádlo, termo roláky a trička nebo termo legíny a také termo ponožky.

ANATOMY III, IV ANATOMY I, II