Móda pro kojící a těhotné

V těhotenství je všechno trochu jinak. Máme jiné chutě, jiné nálady, jinou postavu – prostě jsme jiné v jiném stavu. Naštěstí nemusíme být jiné v oblasti našeho vkusu. Je doba, o které se našim maminkám ani nezdálo. Nemusíme složitě shánět látky na těhotenské šaty ušité švadlenou, ani se nemusíme spokojit s vytahanými triky, nebo s  XXL velikostmi po korpulentní tetě. Dnes je doba jiná – vstřícná a chápavá k potřebám těhotných a kojících žen.

V našem e-shopu Prádlo ELEGANT.cz  naleznete veškeré potřebné těhotenské oděvy na jednom místě. Mnohé z nich jsou vhodné také pro kojící maminky, jelikož skrývají důmyslně řešené průstřihy v oblasti poprsí. S našimi oděvy se můžete obléknout na spaní, na doma, procházku s kočárkem, návštěvu, ale na společenskou událost.

Z naší nabídky sklízí všechna nej kategorie kojících a těhotenských nočních košil – je nejstarší, nejširší a nejprodávanější. Zajímavostí je pestrý výběr výstřihů. Je jich celkem sedm a inspiraci můžete nalézt v naší Poradně. K mání jsou také kojící pyžama.

K novinkám patří další těhotenský sortiment: těhotenské legíny, těhotenská a kojící trika, těhotenské a kojící mikiny a těhotenské šaty.  Těhotenská trika mají nejširší zastoupení. K dispozici jsou těhotenské a kojící tuniky, tílka, blůzy, halenky a topy.

Maminky si u nás mohou nakoupit také pro své starší děti. Z dětského sortimentu nabízíme chlapecká a dívčí pyžama, dívčí noční košile, dětské plavky (dívčí jednodílné plavky, dvoudílné plavky, tankiny a chlapecké plavky) a dětské župany. Na výběr jsou velikosti od 98 až po 164.

pkb-1478-tehotenska-a-kojici-mikina-tmave-seda-rozepinaci-1 pkb-1580-tehotenska-a-kojici-mikina-prodlouzena-bezova-2 C_majka_042016_070c MAJKA_022018-008-2taro-linda-901-kojici-materska-nocni-kosilka-zluta