5 skvělých triků, jak uvázat pareo na šaty

Jestliže plánujete dovolenou u moře, určitě si pořiďte plážový šátek. Pokud již máte se šátkem zkušenosti, jistě mi dáte za pravdu, že se Vám investice vyplatila. U moře ho nosí téměř každá žena a dobře ví proč.

Pareo, neboli velký plážový šátek, Vám ušetří nejen peněženku, ale hlavně místo v cestovním zavazadle (a návdavkem se při letištní kontrole vejdete do váhového limitu třeba s dalším párem bot navíc).  Můžete jej nosit místo lehkých šatů, nebo sukně třeba celý den. Pareo Vás nikdy nebude nudit, protože jej můžete vázat na vícero způsobů. Působí vkusně a žensky a ještě dokáže zamaskovat drobné vady na kráse.

Naše parea od značky Lorin jsou unikátní nejen díky nadčasového designu, ale také díky materiálu, který je pružný, maximálně vzdušný a příjemný k pokožce (možná Vás překvapí svou měkkostí). Můžete se spolehnout, že bude dobře a rychle schnout a vydrží Vám mnoho sezón. Jistě oceníte také jeho příjemnou pořizovací cenu.

Jak tedy uvázat pareo, abyste byla šik:

  • Úvaz “na vestu”. Na šátku vytvoříte pomocí svázání dva boční průramky na ruce.  Vzniknou tak jakoby dvě ramínka, přes které převléknete paže. Jedná se o volně splývavý styl.
  • Úvaz ala šaty s T náhrdelníkem zepředu. Šátek napněte přes záda, veďte jej pod pažemi a chyťte oba horní konce do rukou. Ty stočte dohromady asi do poloviny délky do spirály, oba konce zvlášť spirálovitě zakončete a uvažte za šíji. Přečnívající rohy schovejte pod vzniklý “náhrdelník”. Zdůrazníte tak Vaše křivky a šátek bude pevně držet.
  • Úvaz ala šaty s T náhrdelníkem zezadu. Postupujte obdobně jako u bodu 2, ale zezadu. Chce to trochu cviku, ale výsledný efekt bude stát za to.
  • Úvaz ala šaty s U náhrdelníkem. Tento úvaz je velice jednoduchý a opravdu efektní. Stačí napnout šátek přes záda, vést jej pod pažemi a oba horní konce stočit do spirály (každý zvlášť), překřížit uprostřed a zavázat za šíji. Přečnívající rohy je dobré zamaskovat pod “náhrdelník”.
  • Úvaz ala šaty se stojáčkem. Napněte šátek opět za zády, oba konce před sebou překřižte a zavažte za krkem. Konce můžete nechat volně splývat.

 

lorin-pareo-7205-cerne lorin-pareo-7205-cervene lorin-pareo-7205-modre