Noční košile pro těhotné a kojící ženy

Košilka, kterou využijte jak v období těhotenství, tak jako čerstvá maminka, bývá k nezaplacení. Každá maminka by si měla pořídit alespoň dvě.

itfa-kosilka-celia-ruzova-1 itfa-kosilka-celia-modra itfa-kosilka-celia-bila

S rostoucím bříškem je důležité cítit se pohodlně, a to zejména v noci, kdy není mnohdy snadné ani spát, ani usnout. Chvíle čekání na miminko stojí za to si zpříjemnit co nejvíce. Těhotenská noční košile bývá vyrobená z pružného bavlněného materiálu, který je prodyšný a příjemný k pokožce. Navíc bývá střižená tak, aby materiál příliš neobepínal partie břicha. Toho se docílí buď nařasením, anebo širším střihem. Je tedy ideální volbou pro nastávající maminky.

 

taro-linda-901-kojici-materska-nocni-kosilka-zluta taro-linda-901-kojici-materska-nocni-kosilka-ruzova dn-nocni-kosilka-9226-fialova-materska-1

Košilka je zpravidla také uzpůsobená pro snadné kojení. Střihů v oblasti poprsí může být celá řada: různě řešené skryté průstřihy, zavinovací výstřih, noční košile s knoflíčky, pružným lemem či zipem. Stačí si vybrat ten, který nám nejvíce vyhovuje.  Kojící noční košili oceníte zejména při nočním probuzení miminka.

dn-materska-nocni-kosilka-9116-bezova-3 dn-materska-nocni-kosilka-4044-tmave-seda-s-puntiky dn-materska-nocni-kosilka-1055-ruzova

V naší nabídce naleznete velké množství mateřských nočních košil evropské výroby (od značek jako Italian Fashion, Spoltex, Taro, DN Nightwear), za velice příznivé ceny. Na Prádlo Elegant se můžete spolehnout.