Než Santa Claus vystartuje

Američané svého Santa Clause milují. Vždyť také proč ne. Bodrý červenolící dědoušek působí přátelsky a šíří jen samou dobrou náladu. Ba co víc – dává, anižby cokoli očekával nazpátek. V životě má jasný úkol: plnit lidem přání a na tom pracuje se svými pomocníky na Severním pólu po celý rok až do doby, než nastane čarovná vánoční noc, kdy má opravdu napilno. Létá na přeplněných saních se svými devíti soby, v čele s červenonosým Rudolfem a prolézá skrz komíny do domů, aby tam vložil do punčoch a pod stromeček očekávané dárky. V kouzelnou vánoční legendu věří děti po celém světě a před Vánoci sepisují seznamy svých dárků, které vkládají do obálek a zanechávají za okny, odkud časem záhadně mizí.

Je jasné, že vzhledem k celkovému počtu lidí je Santa Claus na Vánoce opravdu vytížený a není jisté, jestli naší složité češtině dobře porozumí. Jistota je jistota, a tak Vám doporučujeme spolehnout se opět raději s nákupem dárků sami na sebe.

Letos si běhání po obchodech odpusťte a raději zvolte moderní způsob nákupu – internetový obchod. Dárky pro celou rodinu naleznete v e-shopu Prádlo Elegant.

classicAdam pyžNikolaAdam žup

Zažijte senzační Vánoce s našimi pyžamy, nočními košilemi, župany, spodním prádlem a dalším sortimentem. Výběr je opravdu široký a pestrý. K dispozici jsou saténová pánská pyžama, hřejivé hebké župany, froté župany, stahovací prádlo, těhotenské a kojící noční košile, noční košile s vánočními vzory a další. Čím dříve nakoupíte, tím zajímavější nabídka a výběr bude.

benLezlyOlgierdNikita

A pokud si nebudete jistí výběrem dárku, inspirujte se na v našem Magazínu Prádlo Elegant.

Diana130KolaKaty