Těhotenské a kojící noční košile

Žena v období očekávání si zaslouží jen to nejlepší. Noci s velkým bříškem i v prvních měsících s miminkem nebývají klidné, a proto by měla každá maminka myslet na svůj komfort. Je důležité, aby ji žádný oděv netlačil a následné kojení bylo pohodlné.

Těhotenská noční košile určitě přijde vhod. Spokojená nastávající maminka bude mít také spokojené miminko. Měnícímu se obvodu bříška se dobře přizpůsobí  bavlněná mateřská noční košile, která je svým střihem i elasticitou dobře uzpůsobená. O dobrý pocit při nošení se zaslouží materiály z kvalitní bavlny.

kylieceliahanka malinflorettadagnaalice

Kojení je možné díky sofistikovaným střihům v oblasti výstřihu. Střih bývá různý a záleží jen na Vaši osobní preferenci. Velice oblíbený bývá tzv. zavinovací výstřih. Na výběr však zůstávají i výstřihy s překrytými otvory po bocích, nebo zapínání na zip, knoflíky, druky, či dvoudílná souprava kojící noční košile.

sandralililindamariasusannejuka

Všechny námi nabízené noční košile poslouží v období těhotenství a stejně tak i po porodu. Vybrat si můžete také kojící dámské pyžamo.